Darujte svým blízkým, přátelům nebo spolupracovníkům odpočinek v klidu venkova, romantiku v nádherném vinařském kraji nebo mnoho sportovních zážitků, uprostřed nedotčené přírody Národního parku Podyjí.

Darujte dárkový poukaz Penzion U Hrádku.

S dárkovými poukazy máme dlouholeté zkušenosti a zaručujeme Vám, že o Vaše blízké bude maximálně pečováno a poskytneme jim dokonalý servis.

Objednávku dárkového poukazu je možné provést e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na 603 757 990 (paní Řehořová).

Je jen na Vás, na kolik dní a jaké doplňkové služby si zvolíte. Cenu a skladbu služeb je možné libovolně nakonfigurovat. K dispozici je mnoho doplňkových služeb, ať již se jedná o slavnostní vícechodovou večeři při svíčkách během pobytu s výběrem vhodných vín, kytičkou na pokoji, romantickou květinovou výzdobou, nebo jen třeba lahví oblíbeného vína nebo sektu zachlazenou a připravenou pro Vašeho blízkého na pokoji při příjezdu. Seznam doplňkových služeb Vám rádi zašleme ke zvážení. V případě jakékoliv Vámi zvolené doplňkové služby k ubytování, Vám bude navíc k dárkovému poukazu na tuto službu zaslán další bonusový dárkový poukaz, jako další překvapení pro obdarovaného.

Příklad: Zakoupíte-li rodičům dárkový poukaz na ubytování na dvě noci, s láhví vína na pokoji, kytičkou a zapůjčením kol.

Zašleme Vám 1 dárkový poukaz na ubytování a 2 tematické bonusové dárkové poukazy na láhev vína a zapůjčení kol. Poukazy Vám zašleme poštou na zadanou adresu. Navíc Vám rádi spolu s dárkovým poukazem zašleme aktuální mapku regionu, propagační materiály penzionu a blízkého okolí.

A máte-li nějaké zvláštní přání, které by obdarovaným udělalo radost, sdělte nám je a pokusíme se je společně zrealizovat.

Na závěr Vám bude zaslána konečná cena za požadovaný dárkový poukaz společně s nabídkou možných doplňkových služeb k odsouhlasení.
Potvrzení Vaší objednávky a faktura za zvolený typ dárkového poukazu bude následně zaslána na Váš e-mail. Dárkový poukaz můžete tedy mít k dispozici již druhý den od objednávky.

Každopádně, nebudete-li si něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázky našich poukazů:

01

02

03

04